Onze eerste ervaringen met SharePoint 2010
Al sinds de allereerste (alfa) versie van SharePoint 2010 testen we bij Macaw de mogelijkheden van SharePoint 2010. Nu we in de bèta versie zijn beland, kunnen we veel meer functionaliteit daadwerkelijk werkend zien en geeft het ons een nog beter beeld bij wat dit platform te bieden heeft.
Nintex Workflow & Reporting
geavanceerde oplossingen voor Microsoft SharePoint omgevingen
Information Worker Solutions
Krachtige oplossingen voor de informatiewerker op alle niveaus in een organisatie, waarmee deze in staat gesteld wordt flexibel te reageren op interne en externe veranderingen, onzekerheden en kansen.
Help, mijn intranet wordt niet goed gebruikt
Om draagvlak voor een intranet te krijgen dient er goed nagedacht te worden over o.a. de visie, businessdoel, gebruikersacceptatie en communicatie.
Het SharePoint Knowledge Network
Met het Knowledge Network en Microsoft Office SharePoint Server 2007 (MOSS 2007) wordt ongedocumenteerde kennis en relaties tussen mensen zichtbaar en doorzoekbaar.
Het zoeken voorbij: echt gebruik maken van de waarde van zakelijke informatie
Als zoeken zo simpel is, waarom zijn we dan zoveel van onze werktijd kwijt aan het zoeken naar de informatie die we nodig hebben?
Wat is mijn intranet waard?
Wat zijn de financiële voordelen van de intranetomgeving en hoe kan dit juist worden onderbouwd?
SharePoint centraal in Office 2007
Eind 2006 ondergaan de twee belangrijkste producten van Microsoft een “major upgrade”.
Informatie voor de Information Worker
Van informatie overvloed naar informatie overzicht?
Het groeipad van een intranet
Macaw Portal Dimension Model verschaft inzicht in ontwikkeling van een intranetportal
Diensten aanbod IWS
Bekijk hier welke diensten het IWS heeft
Het concept achter het IWS
De ontwikkeling van Portals en Intranetten behoort al vele jaren tot één van de kernactiviteiten van Macaw.
Intranet projecten
Een intranet is een investering in de organisatie. Werknemers vinden informatie sneller en werken beter samen.